استارتاپ ها و شرکت های نوپا، در چند سال اول فعالیت خود، به دنبال ایجاد محصولی کاربردی، بازار محور و قابل رشد هستند. تمرکز بنیانگذاران بر روی این موارد نیاز اولیه یک کسب و کار است. استارتاپ ها معمولا حتی در زمانی که به دنبال تامین مالی (جذب سرمایه) برای کسب و کار خود هستند نیز، به بسیاری از نکات مهم، که میتواند در آینده کسب و کارشان تاثیر گذار باشد، توجه نمی کنند.

  موسسین و اعضای هیات مدیره گروه مالی نوآوری مالی پارس مجموعه ای هستند، از افرادی که یا خود چنین تجربیاتی را کسب نموده و یا  شاهد تجربه های خوب و و حتی بد بسیاری در خصوص مشکلات مربوط به تامین سرمایه و راه اندازی استارتاپ بوده اند. با تجربه هایی که در چندین سال گذشته داشتیم، و مقایسه خوبی ها و بدی های تمامی روش ها، در تلاش بودیم که مدلی را پیاده سازی کنیم که بتواند به استارتاپ ها در این مسیر کمک کند.

در ادامه و بر اساس یکی از اصول اصلی تاسیس گروه نوآوری مالی پارس (پارس‌فاندینگ) لیست اعضای کامل هیت مدیره را میتوانید مشاهده کنید.


 

دکتر محمد رضا عربی مزرعه شاهی (سهامدار و رییس هیئت مدیره)

  در رشته مدیریت ریسک تحصیل کرده در دانشگاه ساوتهمپتون انگلستان دکتری خود را دریافت کرده است، تخصص ایشان در حوزه مدیریت ریسک، بازار سرمایه و سرمایه گذاری می باشد. ایشان در حال حاضر عضوهیات مدیره و مدیرعامل شرکت رتبه بندی اعتباری پارس کیان یکی از اولین شرکت های رتبه بندی در ایران و نیز عضو هیات مدیره بیمه آسیا و شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن می باشند.

برخی از سوابق ایشان طی سالهای فعالیتشان به شرح ذیل است:  

  • عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر بورس ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار،
  • معاون ناشران و اعضا شرکت بورس و اوراق بهادار تهران،
  • مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی
  • عضو شورایعالی جامعه حسابداران رسمی ایران( علی البدل)
  • حسابدار رسمی و عضو جامعه حسابداران رسمی.
  • عضویت انجمن حسابداران خبره ایران،
  • تدریس در دانشگاه های تهران,  صنعت نفت,  همچنین علوم اقتصادی(خوارزمی)

شایان شلیله (سهامدار و نایب ریس هیئت مدیره)

  شایان شلیله فعالیت خود را در حوزه کسب و کار های آنلاین از سال ۱۳۸۰ با راه اندازی اولین سایت آموزش زبان انگلیسی آنلاین آغاز کرد. وی در ادامه در سال ۱۳۸۵ پایگاه خبری وب سایت های ایران را برای اطلاع رسانی اخبار مربوط به وب سایت های ایرانی راه اندازی کرد. در سال ۱۳۸۶ جشنواره وب و موبایل ایران را پایه گذاری کرد که کنون مهمترین رویداد مرتبط در این حوزه می باشد. او به همراه محسن ملایری شرکت خاورزمین در سال ۱۳۸۹ پایه گذاری کرد. ورود استارتاپ ویکند در سال ۱۳۹۲، مشارکت در برگزاری اولین رویداد تداکس در ایران در سال ۹۳، از فعالیت های اصلی وی در چند سال گذشته است. در سال ۹۳ یکی از افرادی بود که استارتاپ ویکند را در بیش از ۵۰ شهر در ایران برگزار کرد.  شایان از سال ۹۵ عضو هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی تهران شد و در ابتدای سال ۹۷ به سمت دبیر انجمن صنفی منصوب شد.

  شایان شلیله پس از راه اندازی شرکت خاورزمین و شروع استارتاپ ‌Anetwork (بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در ایران)، و  جذب سرمایه در ۲ مرحله برای ‌ای‌نتورک، در سال ۹۴ با راه اندازی گروه پیشگامان پژواک پردیس (اولین هدلینک تخصصی در حوزه تبلیغات و بازاریابی دیجیتال) در بسیاری از کسب و کارهای مرتبط و استارتاپ های کوچک و بزرگ در حوزه تبلیغات و بازاریابی سرمایه گذاری کرد. در ابتدای سال ۹۷ به منظور راه اندازی و تاسیس گروه نوآوری مالی پارس، از مجموعه پیشگامان پژواک پردیس جدا شد و در حال حاضر به عنوان سهامدار و عضو هیات مدیره این شرکت فعالیت میکند.


رضا الفت نسب (سهامدار و عضو هیئت مدیره)

  وی در کارنامه خود مشاور مرکز توسعه تجارت الکترونیکی را دارد، که در این حوزه تلاش بسیاری برای بهبود وضعیت اینماد داشت. در سال ۹۴ از بنیانگذاران انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی بود و تلاش ویژه ای برای تشکیل اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی در سال ۹۶ انجام داد. اتحادیه در خرداد ماه سال ۹۶ تشکیل شد . او تا سال ۹۷ دبیر انجمن صنفی کارفرمایی کسب و کارهای اینترنتی تهران بود. وی در انتخابات اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی به عنوان عضو هیئت مدیره اولین دوره اتحادیه کشوری پذیرفته شد. در اردیبهشت ۹۷ از سمت دبیری انجمن صنفی کنارگیری کرد و در حال حاضر سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کار های اینترنتی است. رضا الفت نسب از سال ۹۷ دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران بوده است.


محی سنیسل (سهامدار و مشاور فنی) 

  مدیر برنامه شتابدهنده نوین تک، بنیانگذار و مدیر پلتفرم تامین مالی جمعی دونیت (۲nate).  او زندگی آنلاینش را در سن ۶ سالگی شروع کرد. در اولین تجربه تجارت الکترونیکش، اولین درآمدش از طریق اینترنت را در سن ۱۴ سالگی به دست آورد. به خاطر علاقه اش به تجارت مدرن او از دانشگاه را ترک کرد. محی در شناخته شده ترین کسب و کارهای الکترونیکی در ایران مانند IraneCar.com، ۷۸۰ و irPowerWeb فعالیت داشته است.